گواهینامه ها

RAGA INTERNATIONAL LICENCE

شرکت آرکا تجارت فیدار روانکار پس از سال‌ها تجربه در زمینه تولید و فروش روانکارهای تخصصی خودرویی، توانست از شرکت راگا پترولیوم انگلستان لایسنس و گواهی تأیید کیفیت و ضمانت محصول دریافت کند.

 

ISO 9001: 2015

یک استاندارد بین المللی برای سیستم‌های مدیریت کیفیت (QMS) است که توسط سازمان بین المللی استانداردسازی (ISO) منتشر شده است. این استاندارد در سال ۲۰۱۵ به روز شده و به عنوان استاندارد ISO 9001: 2015 نامیده می‌شود.

سیستم مدیریت کیفیت، که اغلب به عنوان یک سیستم QMS شناخته می‌شود، مجموعه ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این مجموعه اسناد مجموعه‌ای از قوانین داخلی را تنظیم می‌کند که بر پایه چگونگی ایجاد و ارائه محصول یا خدمات خود به مشتریان خود حاکم خواهد بود. به عبارتی این استاندارد شرایطی را خواستار می‌شود که سازمان‌ها باید داشته باشند تا رضایتمندی مشتریانشان را جلب کنند. شرکت آرکا تجارت فیدار روانکار در راستای اصل مشتری‌مداری، توجه به نیاز مشتریان و در نهایت افزایش بهر‌وری سازمان، مفتخر به اخذ این استاندارد از شرکت QAL انگلستان شده است.

 

 

 

2020:ISO 29001

این استاندارد، الزامات سیستم مدیریت کیفیت را برای طراحی، توسعه، تولید، نصب و خدمات محصولات صنایع نفت، پتروشیمی و گاز طبیعی و همچنین  الزامات سیستم مدیریت کیفیت را برای سازمانهای عرضه کننده کالا و خدمات به این صنایع را تعریف می کند. این سند به عنوان مکمل ایزو 9001:2015 و یک راهنمای تکمیلی برای مدیریت خطرات و فرصت های مرتبط با صنایع نفت، پتروشیمی و گاز طبیعی و ارائه چارچوبی برای همسویی نیازها با استانداردهای مکمل در صنایع مرتبط تدوین شده است.

شرکت آرکا تجارت فیدار روانکار در راستای خط مشی کیفیت خود (افزایش بهر‌وری تولید، اطمینان از کیفیت، مدیریت ریسک، و توجه به نیاز مشتریان) مفتخر به اخذ این استاندارد از شرکت QAL انگلستان شده است.