چرا LOREX؟!

خودروها، ماشین آلات و تجهیزات امروزی در حال تکامل و پیشرفت سریعی هستند؛ و سازندگان آن‌ها سعی در انتخاب روانکارهایی با گرانروی کمتر، سازگار با محیط زیست و افزایش بهره‌وری در قطعات، سوخت و انرژی می‌باشند. روانکارهای LOREX برای همگام‌سازی با نیاز امروزی طراحی و تولید شده‌اند که عملکرد روانکاری را به بهترین نحو انجام دهند.

تعریفی از تحول در عملکرد

لورکس اولین سیال دنده اتوماتیک با فناوری نانو در ایران است که برگرفته از تکنولوژی روز دنیا از کمپانی‌های Afton و Infineum توانسته گامی مهم در بهبود عملکرد روغنکاری در سیستم‌های گیربکس اتوماتیک داشته و موجب کاهش تشکیل رسوب و افزایش طول عمر قطعات نیز گردد. همچنین LOREX اولین روانکار تولید شده در ایران با ظروف PET شفاف می‌باشد که یک لایه ضد اشعه ماوراء بنفش (Anti-UV) آنرا پوشانده است.

LOREX ، مبتنی بر این محصول دانش بنیان و با بهره‌گیری از تجارب مدیران و متخصصین خود و با متنوع‌ترین و تخصصی‌ترین سبد محصولات ATF در خاورمیانه، در این تکامل امروزی پیشرو است.

روانکاری بهینه

روانکارهای LOREX از بهترین روغن‌های پایه وارداتی گروه III و Additive مورد تأیید برترین خودروسازان دنیا تولید و عرضه گردیده است.

کارایی

LOREX برای کنترل اصطکاک و خوردگی از محافظتی بی‌نظیر برخوردار است. همچنین می‌تواند به افزایش طول عمر قطعات کمک کند .

استحکام - قدرت

LOREX با دارا بودن فناوری نانو، یک لایه فیلم روغن روی قطعات ایجاد می‌کند که از قطعات در برابر اصطکاک، سایش و خوردگی محافظت می‌کند.

ماندگاری

همانند روز اول، در آخرین روز استفاده نیز وظایف خود را ایفا نموده و تمامی شاخص‌های کیفی در حد مطلوب باقی می‌ماند.

شرایط سخت

با یک فرمولاسیون دقیق، آسیب به قطعات خودرو را در شرایط تنشی، دمای بالا، شروع به کار در سرما، مسیرهای شیب‌دار و سایر شرایط سخت به طرز قابل توجهی کاهش می‌دهد.


چگونگی عملکرد ذرات نانو


ایجاد دما و فشارهای بالا موجب تغییر حالت در مولکول‌های روغن شده و باعث می‌گردد آن‌ها در یک شبکه چند لایه و ضد اصطکاک به هم بپیوندند. این لایه‌های تقویت شده روی قطعات یک لایه فیلم روغنی ایجاد می‌کنند که از تماس سطوح و اصطکاک فلز به فلز جلوگیری می‌کند. این عملکرد در شرایط آب و هوایی ثابت و پایدار است.

Big Molecule